Twórcy „Narcos” prezentują zwiastun serialu limitowanego Netflixa „Griselda”

Griselda – poznaj kobietę, której bał się sam Pablo Escobar.

Griselda to nowy serial Netflixa od twórców kultowego Narcos. Historia czerpie inspirację z Griseldy Blanco, bezwzględnej kolumbijskiej baronki narkotykowej. W roli głównej zobaczymy Sofię Vergarę – aktorka kojarzona przede wszystkim z serialu komediowego Współczesna rodzina oraz amerykańskiej edycji Mam talent wcieli się w postać Matki Chrzestnej, trzęsącej rynkiem narkotykowym w latach 70’ i 80’ w Miami.

Za stworzenie serialu stoi zespół showrunnerów i reżyserów Narcos i Narcos: Meksyk – w tym Eric Newman i Andrés Baiz, który wyreżyserował wszystkie odcinki limitowanej serii Griselda. Tymczasem wśród producentów znajduje się również odtwórczyni głównej roli – Sofia Vergara.

Poza Vergarą główne role w serialu grają: Alberto Guerra, Christian Tappan, Martín Rodríguez, Juliana Aidén Martinez, Vanessa Ferlito i, debiutująca na ekranie, Carolina Giraldo (znana też jako Karol G).

Premiera 25 stycznia.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu