„Two Point Campus” – ogłoszenie dodatku „Space Academy”

Two Point Campus™ odważnie zmierza tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden student – do kosmosu! Two Point Studios Limited i SEGA Europe Limited z dumą ujawniają Two Point Campus: Space Academy – pierwsze duże DLC do uznanej przez krytyków gry o zarządzaniu uczelnią, które pojawi się 6 grudnia na PC, PlayStation 4|5, Xbox One i Xbox Series X. Wersja na Nintendo Switch będzie miała premierę 12 grudnia.

Zwiastun dodatku:

Space Academy zawiera mnóstwo nowych funkcji, w tym trzy gwiezdne lokalizacje kampusu, sześć archetypów studentów do powitania na pokładzie, sześć kursów i sal lekcyjnych oraz wiele, wiele więcej.

Gracze rozpoczną swoje pozaziemskie przygody w Universe City, gdzie odbudują nieczynny program kosmiczny hrabstwa Two Point, aby przywrócić mu dawną świetność i pomogą przy galaktycznej obronie, międzywymiarowej dyplomacji i przygotowaniach hrabstwa do życia w nieznanych warunkach. Space Academy to także pierwszy kampus Two Point poza granicami hrabstwa, w którym założysz bazę na podejrzanie tandetnej asteroidzie i splądrujesz ją z jej naturalnych (i pysznych) zasobów.

Nowe sale lekcyjne, takie jak Command Room, dadzą twoim studentom pewność siebie przy ustawianiu fazerów na ogłuszanie, podczas gdy Battle Space podkręci atmosferę i pozwoli im pojedynkować się za pomocą pałek energetycznych. Będziesz musiał przyciągnąć talenty „nie z tego świata”, aby zapełnić swój kampus nie tylko początkującymi astronautami i kosmicznymi rycerzami, ale także studentami z kosmosu, spragnionymi zakazanej wiedzy o galaktyce… na przykład jak powstają Cheesy Gubbins.

Nie ma college’u bez imprezy, a studenci będą mieli wiele możliwości do zabawy dzięki nowym wydarzeniom, takim jak organizacja konwentu sci-fi w związku studenckim, oglądanie kosmicznego króla rock’n’rolla lub dołączenie do zupełnie nowego klubu z podróżami w czasie. Two Point Campus to uroczy symulator zarządzania uczelnią, w którym gracze mają za zadanie zbudować i prowadzić kampus swoich marzeń. Gracze otrzymują swobodę w upiększaniu swojego kampusu za pomocą nowych i łatwych w użyciu narzędzi kreatywnych, aby zbudować własne edukacyjne arcydzieło – od projektowania stylowych akademików po układanie ozdobnych chodników i ogrodów.

Z mnóstwem zabawnych i fantastycznych zajęć do odkrycia, gracze muszą zapewnić swoim studentom i wykładowcom wszystko czego potrzebują, aby pomóc im rozwijać się i przetrwać w roku akademickim. Pudełkowa wersja gry Two Point Campus dostępna jest w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One / Xbox Series X.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu