„Turbulencje” („Manifest”) anulowane. Twórcy szukają nowego domu dla serialu

Smutne wieści dla fanów serialu Turbulencje (ang. Manifest) – nie powstanie więcej odcinków.

Jak donosi Deadline, NBC zdecydowało się nie zamawiać czwartego sezonu produkcji. Taki wybór jest dość niespodziewany, ponieważ serial dobrze sobie radzi jeśli chodzi o oceny i liczbę widzów.

Wieści są o tyle druzgocące dla fanów, że dopiero co zakończono emisję trzeciej, trzynastoodcinkowej serii, która zakończyła się ogromnym cliffhangerem i niespodziewaną śmiercią jednej z głównych postaci.

Twórca Manifest, Jeff Rake, opublikował na Twitterze wpis, w którym wyraża nie tylko swój zawód, ale również nadzieję na znalezienie nowego domu dla produkcji.

Oryginalnie w planach było sześć serii, zatem miejmy nadzieję, że ekipa będzie miała okazję doprowadzić do końca historie pasażerów tajemniczego lotu 828.

ŹródłoDeadline
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu