Chris Pratt w finałowym zwiastunie „The Tomorrow War”

Amazon Prime Video wypuściło ostateczny zwiastun nadchodzącego filmu science fiction The Tomorrow War, w którym wystąpi znany ze Strażników Galaktyki Chris Pratt.

W filmie świat staje oszołomiony, gdy grupa podróżników w czasie z 2051 roku dostarcza pilną wiadomość: za 30 lat ludzkość zacznie przegrywać wielką wojnę z obcymi. Jedyną nadzieją na przetrwania jest przetransportowanie żołnierzy i cywili z teraźniejszości do przyszłości, by dołączyli do bitwy. Wśród nich jest między innymi licealny nauczyciel, Dan Forester. Zdeterminowany, by uratować Ziemię dla swojej córki, mężczyzna dołącza do grupy genialnych naukowców i dawno niewidzianego ojca, by podjąć desperacką próbę napisania przyszłości na nowo.

Reżyserią The Tomorrow War zajął się laureat nagrody Emmy, Chris McKay, a scenariuszem – Zach Dean. Pierwotnie film miał zadebiutować w kinach, jednak koncepcja zmieniła się ze względu na pandemię. Ostatecznie Amazon wykupił prawa do dystrybucji produkcji.

The Tomorrow War zadebiutuje na Amazon Prime Video 23 lipca.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu