„Tropiciel” Paulina Hendel – zapowiedź książki

0
Wydawnictwo We Need YA nas rozpieszcza. Co miesiąc serwuje nietuzinkowe książki, które nic tylko chce się czytać. W kwietniu, dokładniej 3 kwietnia, pojawi się pozycja Tropiciel, czyli kontynuacja Strażnika

„Tropiciel” Paulina Hendel – zapowiedź książkiBestsellerowa autorka serii Żniwiarz ​zabierze cię w podróż pełną demonów i mrocznych niespodzianek.

Przed tobą nowe wydanie serii Zapomniana księga. Gwarantujemy, że zmieniła się nie tylko okładka! Poznaj Huberta i nowy świat po apokalipsie.

Hubert budzi się w Paryżu w ciele siedemnastolatka, a po tragicznym początku końca świata nie ma żadnego śladu. Gdy Luwr ponownie staje w ogniu, Hubert już wie, co ma zrobić. Wyznacza sobie jeden cel: musi zdobyć księgę, która pomoże mu w walce z demonami. Jednak bieg wydarzeń jest nieco inny, niż się spodziewał. Impuls elektromagnetyczny niszczy wszystkie urządzenia, tajemnicza choroba zaczyna zabierać coraz więcej ludzi, a co najdziwniejsze nigdzie nie widać demonów. Nikt nie traktuje poważnie ostrzeżeń chłopaka, jednak dramatyczne wspomnienia nie dają mu spokoju…

Czy skradziona z biblioteki księga pomoże przetrwać Hubertowi i jego bliskim? Czy tak jak wcześniej wywoła tragiczne skutki? Czy siedem lat to wystarczająco dużo czasu, żeby zmienić przyszłość?


Źródło: nota wydawcy
Grafika: We Need Ya