Powraca serial „Legends of Tomorrow”!

0

Z serialami The CW, zwłaszcza tymi superbohaterskim, bywa różnie. Raz trzymają w napięciu i wywołują burzę dyskusji, by później obniżyć poziom i zaserwować nam miałki epizod, w jakim nic się nie dzieje.

Niedawno stacja i twórcy Arrow podjęli decyzję o zamknięciu historii człowieka w zielonym wdzianku, podobny los czeka także Legends of Tomorrow, czyli obecnie jeden z lepszych seriali z Arrowverse. Zabawny, bawiący się konwencją, pełen easter ergów, a do tego należy jeszcze dodać, iż w tym sezonie na pokładzie Waveridera znajduje się Constantine. Mamy także mnóstwo magii, demony, wysłannika piekieł i… niebezpiecznego jednorożca.

Ostatnio była przerwa w emisji kolejnych odcinków Legends of Tomorrow. Teraz serial powraca, by dokończyć historię przedstawioną w czwartym sezonie. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź produkcji, której kolejny epizod pojawi się na antenie stacji The CW już 1 kwietnia. To nie żart, ale data może nie być przypadkowa.

https://youtu.be/qpc2NNpvC8U

Trudno zaprzeczyć, że ten serial jest najzabawniejszym w całym Arrowverse, do tego twórcy bardzo często popuszczają wodzę fantazji i serwują nam odcinki, które powodują u nas zawroty głowy. Ale właśnie za to tyle osób lubi ten obraz.


Źródło: screenrant.com
Zdjęcie: The CW, promujące 4 sezon