Trailer ostatniego etapu podróży z „His Dark Materials”

BBC ujawniło ostateczny zwiastun trzeciego i ostatniego sezonu His Dark Materials, który ma powrócić w HBO 5 grudnia i 18 grudnia w BBC. Trailer zdradza kontynuowanie podróży Lyry. Rzuca światło również pełne akcji i emocji wydarzenia których fani mogą spodziewać się w nadchodzących odcinkach.

His Dark Materials, oparte na trylogii fantasy autorstwa Philipa Pullmana koncentrującej się na dwóch głównych wątkach. Podróży przez wymiary Lyry i Willa, oraz walce między światem ziemskim i niebiańskim. Ich nieustająca wędrówka trwać będzie nadal. Nastolatkowie muszą się bowiem odnaleźć i wzajemnie chronić.

„W ostatnim rozdziale tej epickiej serii fantasy Lyra i Will muszą wyruszyć w podróż do mrocznego miejsca, z którego nikt nigdy nie powrócił”

— czytamy w streszczeniu.

„Gdy zbliża się wielka wojna jej ojca z Władzą, dowiedzą się, że ratowanie światów ma straszliwą cenę”.

.

W sezonie 3 pojawi się wielu znanych już członków obsady, w tym Dafne Keen, Amir Wilson, Ruth Wilson, Simone Kirby, Will Keen, Jade Anouka, Ruta Gedmintas, James McAvoy i Lin-Manuel Miranda. Dołączą do nich Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jamie Ward, Kobna Holdbrook-Smith, Simon Harrison, Chipo Chung i Amber Fitzgerald-Woolfe.

Reżyserią zajmą się Amit Gupta, Charles Martin i Weronika Tofilska. Serial jest produkowany przez Bad Wolf i New Line Cinema dla BBC One i HBO. Producentami wykonawczymi są Dan McCulloch, Jane Tranter, Joel Collins, Julie Gardner, Philip Pullman, Jack Thorne, Tom Hooper, Deborah Forte, Toby Emmerich, Carolyn Blackwood i Ben Irving.Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu