„Gannibal” – trailer japońskiego thrillera na podstawie mangi

Gannibal, japoński thriller na podstawie mangi Masaakiego Nanomiyi, pod koniec grudnia trafi na platformę Disney+. W sieci można już obejrzeć zwiastun produkcji.

Akcja Gannibala osadzone jest w fikcyjnej japońskiej wiosce Kuge. Główny bohater, Daigo Agawa, rozpoczyna pracę w lokalnym komisariacie. Niebawem wokół niego zaczynają dziać się dziwne rzeczy, które uświadamiają protagoniście, że wioska i jej mieszkańcy skrywają mroczne tajemnice. Wymierzenie sprawiedliwości okaże się znacznie trudniejsze, niż Daigo mógł podejrzewać.

Jak zapewnia producent Gannibala, Teruhisa Yamamoto:

Gannibal to thriller, którego każdy odcinek będzie zapierał dech. To także bardzo ludzka opowieść pochylająca się nad różnicami pomiędzy wartościami wyniesionymi z domu oraz obyczajami, które na pierwszy rzut oka wydają się wzajemnie sprzeczne. W Gannibalu łączymy disneyowski sposób opowiadania historii z japońską kreatywnością otwierającą nowe drzwi do świata rozrywki.

Gannibal to pierwsza część większego „japońskiego” projektu na Disney+. W jego ramach powstają obecnie, między innymi, trzy seriale aktorskie oraz cztery animowane.

Reżyserią Gannibala zajmuje się Shinzo Katayama, zaś za scenariusz odpowiada Takamasa Oe. Główne role w produkcji zagrają Yuya Yagira, Shô Kasamatsu i Riho Yoshioka. Premiera na platformie Disney+ już 28 grudnia.

Planujecie seans?

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu