Trailer do serialu „61st Street” – premiera na AMC 26 maja

Nowy, oryginalny serial AMC 61st Street to mocny dramat, podkreślony niesamowitą grą aktorską według amerykańskiego „TV Guide”. Akcja toczy się w sercu okrytego złą sławą wymiaru sprawiedliwości w Chicago. Śledztwo w sprawie transakcji narkotykowej może wreszcie doprowadzić do złamania obowiązującej w policji zmowy milczenia.

61st Street opowiada historię Mosesa Johnsona (Tosin Cole), obiecującego czarnoskórego sportowca, który zostaje wciągnięty w skorumpowany system sądownictwa karnego Chicago, oraz Franklina Robertsa (Courtney B. Vance), obrońcy z urzędu, zajmującego się jego przypadkiem. Roberts dostrzega, że sprawa Johnsona może zmienić cały system sądownictwa Chicago, przeżarty przez instytucjonalny rasizm i wszechobecną korupcję.

Premiera odbędzie się w czwartek, 26 maja, o 22:00 wyłącznie na kanale AMC.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu