Tom Holland i Mark Wahlberg w zwiastunie „Uncharted”

Uncharted to marka znana niejednemu fanowi wirtualnej rozrywki. Na rynku pojawiło się dziewięć gier z tej serii. Już za miesiąc przygody młodego złodziejaszka Nathana Drake’a zobaczymy na ekranach kin.

Fabuła Uncharted skupi się na podróży w poszukiwaniu fortuny Magellana, która zaginęła 500 lat wcześniej. Wspomniany wcześniej Nathan (Tom Holland) wraz z doświadczonym poszukiwaczem skarbów, Victorem „Sully” Sullivanem (Mark Wahlberg), zmierzą się po drodze z wieloma niebezpieczeństwami. Po piętach deptać im będzie Moncada (Antonio Banderas), który wierzy, że poszukiwany przez duet protagonistów skarb to jego dziedzictwo.

Za reżyserię filmu odpowiada Ruben Fleischer (Venom, Zombieland), zaś scenariusz przygotowali Art Marcum (Iron Man, Transformers: Ostatni Rycerz) oraz Rafe Judkins (Agenci T.A.R.C.Z.Y., Koło czasu).

Kinowa premiera 11 lutego 2022 roku. Czekacie?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu