Poznaliśmy datę premiery 3. sezonu „The Boys”

The Boys, serial Amazonu na podstawie komiksów o tym samym tytule, to przykład opowieści anty-superbohaterskiej. Pierwsze dwa sezony spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem, a już niebawem ukażą się kolejne odcinki.

Głównymi bohaterami The Boys są zwyczajni ludzie, którzy próbują udowodnić, że uwielbiani i wspaniali superbohaterowie wcale nie są pozbawieni wad. Ich przewinienia są jednak tuszowane, nim przenikną do szerszej świadomości. Serial – znacznie bardziej niż produkcje sygnowane logiem MCU czy DC – przedstawia bardziej ludzkie, dalekie od ideału, oblicze „herosów”.

W trzecim sezonie, który ma liczyć łącznie osiem epizodów, na ekrany powrócą m.in. Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty czy Dominique McElligott. Premiera pierwszych odcinków już 3 czerwca na platformie Amazon Prime Video.

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu