„The Witcher: Nightmare of the Wolf” na pierwszym zwiastunie i z datą premiery

The Witcher: Nightmare of the Wolf, film animowany przybliżający świat Kontynentu, otrzymał swoje pięć minut podczas WitcherCon. 

The Witcher: Nightmare of the Wolf znany w Polsce jako Wiedźmin: Zmora Wilka to animowany film 2D, przygotowywany przez koreańskie studio Studio Mir.

Od czasu ogłoszenia potwierdzającego prace nad produkcją w zeszłym roku, praktycznie nie pojawiały się żadne informacje na ten temat. Jednak wirtualne wydarzenie WitcherCon było świetną okazją do ujawnienia, że premiera odbędzie się 23 sierpnia.

The-Witcher-NOTW Teaser Vertical RGB PRE PL

Ponadto poznaliśmy ogólny zarys fabuły.

Film przedstawia świat Wiedźmina z szerszej perspektywy: Przed Geraltem był jego mentor Vesemir – młody wiedźmin, który uciekł od życia w ubóstwie, by zabijać potwory dla pieniędzy. Jednak kiedy nowy, dziwny potwór zaczyna terroryzować pełne napięć politycznych królestwo, Vesemir rozpoczyna przerażającą przygodę, która zmusza go do zmierzenia się z demonami ze swojej przeszłości.

Otrzymaliśmy także pierwszy zwiastun produkcji, prezentację wyglądu młodego Vesemira i materiał zza kulis.,

 

 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu