Nowi aktorzy, data i teaser drugiego sezonu „Wiedźmina” na WitcherCon

WitcherCon, pierwszy konwent poświęcony serialowi Netfliksa i grom CD Projekt RED za nami. Nie zabrakło premierowych informacji.

WitcherCon to pierwszy event poświęcony całkowicie Wiedźminowi organizowany przez Netfliksa i CD Projekt RED. Został on podzielony na dwa dni i podczas pierwszej transmisji mogliśmy zobaczyć aktorów z serialu Netfliksa.

Fani na całym świecie czekają na konkretne informacje o drugim sezonie, dlatego była to świetna okazja, by ujawnić, że do obsady dołączają Paul Bullion i Kim Bodnia, którzy wcielą się w Lamberta i Vesemira.

Zdjęcie

Oczywiście powrócą aktorzy z pierwszego sezonu i na Witcherconie został zaprezentowany nowy wygląd Jaskra.

Zdjęcie

Drugi sezon zostanie udostępniony 17 grudnia i rozpocznie się w Kaer Morhen, gdzie zobaczymy jak Geralt staje się ojcem dla Ciri.

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Wiedźmin 2 sezon plakat

Nowy sezon został zaprezentowany poprzez oficjalny zwiastun i prezentację tytułów nadchodzących odcinków.

Nie można jednak zapomnieć, że Wiedźmin to łowca potworów, dlatego zapowiedziano, że w serialu pojawi się leszy.

Ponadto miłośnicy figurek mogą zamawiać podobiznę Henry’ego Cavilla jako Geralta, który będzie dostępny 1 grudnia w regularnej sprzedaży w cenie 49,99 dolarów.

Zdjęcie

Również Yennefer otrzyma własną figurkę, która zadebiutuje już 21 grudnia. Cena w preorderze wynosi 320 dolarów.

Nowi aktorzy, data i teaser drugiego sezonu "Wiedźmina" na WitcherCon

Z kolei gra Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma darmowe DLC inspirowane serialem, m.in. Geralt będzie mógł nosić zbroję z serialu. Twórcy nie ujawnili jednak, kiedy zadebiutuje ulepszona wersja dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Nowi aktorzy, data i teaser drugiego sezonu "Wiedźmina" na WitcherCon

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu