„The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom” debiutuje na Nintendo Switch

Epicka przygoda na lądzie i w przestworzach Hyrule rozpoczyna się w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, dostępnej od dzisiaj na Nintendo Switch. Gracze wyruszają na wyprawę, aby odkryć prawdę kryjącą się za kataklizmem i decydują o własnej ścieżce przez rozległe krainy oraz tajemnicze wyspy unoszące się na bezkresnym niebie.

Gra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest już dostępna na Nintendo Switch. Gracze wyznaczają własną ścieżkę przez rozległe tereny i tajemnicze wyspy unoszące się na bezkresnym niebie. Korzystając z nowych zdolności Linka, spróbują rozwikłać prawdziwą historię kryjącą się za kataklizmem.

Oto krótki opis nowych zdolności bohatera:

  • Fuse – zdolność używana do łączenia przedmiotów w celu stworzenia nowych broni o różnych unikalnych efektach.

  • Ultrahand – pozwala konstruować niesamowite pojazdy i używać ich w kreatywny sposób, przechytrzając wrogów podczas walki.

  • Recall – cofa ruch obiektu, dzięki czemu można stworzyć nowe ścieżki lub na przykład zwrócić eksplozywną beczkę nadawcy.
  • Ascend – pozwala Linkowi przenikać przez sufity budynków i jaskiń, aby znaleźć najszybszą ścieżkę lub eleganckie wyjście.

Wraz z grą The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pojawi się nowe amiibo Linka. Stukając tym amiibo, gracze mogą otrzymać nie tylko broń i materiały, ale także specjalną tkaninę do paralotni bohatera. Jeśli zeskanowane zostanie inne amiibo z serii The Legend of Zelda, to one również zapewnią pomocne materiały, broń lub tkaninę na paralotnię zależnie od zeskanowanej figurki.

Już teraz do nabycia jest konsola Nintendo Switch – OLED Model The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition. Dodatkowo, od dzisiaj dostępne są także akcesoria z motywami z gry The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom: kontroler Nintendo Switch Pro Controller oraz pokrowiec na konsolę Nintendo Switch.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu