„The Boys” – Aya Cash nie powróci w 3. sezonie

Fanów Ayi Cash – aktorki wcielającej się w Stormfront w serialu The Boys – czekają smutne informacje.
UWAGA NA SPOILERY!

W finale drugiego sezonu produkcji, antagonistka była w fatalnym stanie. Wielu widzów zastanawiało się więc czy to naprawdę koniec, czy może jeszcze ją zobaczymy – w końcu postać Stormfront nie tak łatwo było zniszczyć.

Wcielająca się w tę rolę Aya Cash, w niedawnym wywiadzie dla EW, oficjalnie potwierdziła, że jej kontrakt z Amazonem się skończył, zatem nie powróci w trzecim sezonie The Boys.

Również chcę wiedzieć, czy [Stormfront] powróci. Teraz już mnie tam nie ma, jestem w nowym serialu Foxa This Country. Mój kontrakt dla The Boys był roczny, więc kto wie? Może nałożą moją twarz za pomocą CGI.

– powiedziała Cash.

Mimo wszystko, wciąż istnieje możliwość ponownego pojawienia się aktorki w przyszłych sezonach, bowiem showrunner – Eric Kripke – wcześniej tak wypowiadał się na temat losów Stormfront:

Nie jest martwa. Jest po prostu kikutem [stump]. Wśród scenarzystów i rozmawiając z Ayą zastanawialiśmy się: „Cóż, co się stanie ze Stumpfront?”. Więc zobaczymy.

Nie wszystko zatem stracone, być może kontrakt Cash i Amazona zostanie odnowiony przy okazji kolejnych serii.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu