„In The Earth” – zwiastun nowego horroru Bena Wheatleya

NEON opublikowało pierwszy zwiastun nadchodzącego horroru Bena Wheatleya In The Earth.

Fabuła filmu została osadzona w świecie, w którym nie ustają starania nad znalezieniem leku na siejącego spustoszenie wirusa. Dwoje bohaterów wyrusza do lasu na rutynową wyprawę zaopatrzeniową. W czasie nocy ich ekspedycja zamienia się w przerażającą podróż przez mrok, a las wokół nich zaczyna ożywać.

Zarówno scenariuszem, jak i reżyserią, zajął się Ben Wheatley. To zresztą nie pierwsza produkcja z gatunku grozy w jego dorobku – wcześniej zasłynął on psychologicznymi horrorami takimi jak Lista płatnych zleceń czy A Field In England.

In The Earth miało swoją światową premierę podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Sundance, a w kinach pojawi się 23 kwietnia.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu