„The Book of Boba Fett” – będzie spinoff „The Mandalorian”

Zaledwie kilka dni temu mogliśmy zobaczyć finał drugiego sezonu The Mandalorian, a teraz okazuje się, że fani Gwiezdnych wojen powinni spodziewać się więcej!
Uwaga, news może zawierać SPOILERY.

Intrygująca scena po napisach była przedmiotem wielu dyskusji – projekt nie był do końca jasny dla widzów i wielu zastanawiało się, czy The Book of Boba Fett ma być oddzielnym tworem czy może kontynuacją The Mandalorian, bowiem szacowana data jego premiery – grudzień 2021 roku – pokrywa się mniej więcej z czasem, kiedy miałby debiutować trzeci sezon produkcji.

Teraz Variety donosi, że The Book of Boba Fett będzie kolejnym spinoffem The Mandalorian, zaraz obok wcześniej ogłoszonych Ahsoki i Rangers of the New Republic. Główną rolę zagra Temeuera Morrison – wcześniej pojawiający się w nowej trylogii Gwiezdnych wojen jako Jango Fett, a producentami wykonawczymi będą Jon Favreau i Dave Filoni – podobnie jak w przypadku The Mandalorian.

Twórcy liczą, że uda im się z powodzeniem wdrożyć format stosowany w MCU – zatem taki, gdzie linie czasowe różnych produkcji są ze sobą powiązane i być może w jednym z epizodów pojawią się wszystkie postaci razem.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu