„Dzicz” – Amazon podjął decyzję co do kontynuacji serialu

Dzicz to jeden z najnowszych seriali Amazona, dostępny na platformie Prime Video. Swoją premierę miał nieco ponad tydzień temu, a już podjęto decyzję odnośnie jego kontynuacji.

Amazon bowiem oficjalnie dał produkcji zielone światło na drugą serię. Pierwszy, dziesięcioodcinkowy, sezon śledzi losy grupy nastolatek z różnych światów, które muszą walczyć o przetrwanie po tym, jak ich samolot rozbija się, a tym samym więzi je na opuszczonej wyspie. Dziewczyny ścierają się, ale i nawiązują więzi i poznają siebie nawzajem, swoje sekrety oraz traumy.

Jest tylko jeden problem… Dziewczyny wcale nie znalazły się na tej wyspie przypadkiem.

W Dziczy występują między innymi: znana z Gotham Sarah Pidgeon, a także Mia Healey, Jenna Clause, Erana James, Reign Edwards, Helena Howard, Shannon Berry i Sophia Ali. Serial został stworzony przez pracującą wcześniej przy Daredevilu Sarah Streicher.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu