„The 355” – nowy trailer filmu z laureatkami Oscara w obsadzie

Universal Pictures opublikowało nowy trailer nadchodzącego filmu akcji The 355, w którym wystąpią między innymi nominowana do Oscara Jessica Chastain oraz laureatki nagrody – Lupita Nyong’o i Penelope Cruz.

Kiedy tajna broń wpada w ręce najemników, dzika karta CIA – agentka Mason „Mace” Brown – będzie musiała połączyć siły z niemiecką, badassową rywalką, agentką Marie, byłą sojuszniczką z MI6 i komputerową specjalistką Khadijah, oraz wyszkoloną kolumbijską psycholożką Gracielą. Kobiety podejmą się śmiertelnie niebezpiecznej misji odzyskania owej broni, przy okazji starając się być zawsze o krok przed tajemniczą kobietą, Lin Mi Sheng, która śledzi każdy ich ruch. Gdy akcja rozprzestrzenia się po całym świecie – od kawiarenek w Paryżu, przez targi w Maroku, aż po bogactwo Shanghaju, ten kwartet kobiet stworzy z początku cienką nić lojalności, która może pomóc ochronić świat… lub doprowadzić do ich śmierci.

Co ciekawe, tytuł The 355 nawiązuje do pierwszej szpieg w Stanach Zjednoczonych w czasie amerykańskiej rewolucji – także kobiety. Agent 355 stał się slangiem dla osób w CIA, oznaczającym właśnie kobietę-szpiega.

Oprócz wspomnianych aktorek, w The 355 zobaczymy także Diane Kruger, Sebastiana Stana, Edgara Ramireza i Bingbin Fan.

Film z początku miał się pojawić w tym roku, jednak z uwagi na pandemię, jego premierę kinową przesunięto na 7 stycznia 2022.

ŹródłoComingsoon
GrafikaK MAG
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu