„Paranormal Activity: Next of Kin” – pełny zwiastun rebootu

Fani serii horrorów Paranormal Activity mogą już obejrzeć pierwszy pełny zwiastun nadchodzącej części będącej rebootem cyklu, o podtytule Next of Kin.

Nowa produkcja została nakręcona w stylu mającym przypominać dokument. Fabuła produkcji śledzi losy Margot, która udaje się do społeczności odizolowanych Amiszów, licząc na spotkanie i poznanie swojej dawno zaginionej matki, a także rodziny. Jej historia jest kręcona przez ekipę zajmującą się dokumentami. Seria dziwnych zbiegów okoliczności  i odkryć sprawia, że Margot orientuje się, iż mieszkańcy, którzy ugościli ją i filmowców w swoim domu, mogą skrywać coś złowrogiego.

Paranormal Activity: Next of Kin zostało wyreżyserowane przez Williama Eubanka, a scenariusz wyszedł spod pióra Christophera Landona. Premierę obrazu zaplanowano na 29 października, na Paramount+.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu