„Dragon Ball Super: Super Hero” – zwiastun pokazuje nowy styl animacji i nowe postacie

Podczas panelu na Comic Conie w Nowym Jorku, Toei Animation ujawniło zwiastun nadchodzącego filmu Dragon Ball Super: Super Hero.

Super Hero będzie drugim filmem osadzonym w uniwersum Dragon Ball Super. Zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej, rzuca światło jedynie na kilka scen z ukończonych fragmentów produkcji, ale mimo to zawiera kilka sporych odkryć, w tym nowych bohaterów, jak i nowego stylu animacji, użytego w obrazie.

Fani zauważą, że pojawiły się dwie wcześniej niezapowiadane postaci: Gamma 1 i Gamma 2. Na chwilę obecną nie wiemy, kim są ci bohaterowie, ale wygląda na to, że mogą odegrać sporą rolę w filmie, gdyż na poniższej grafice zestawiono ich z najważniejszymi charakterami – Goku i Piccolo.

Przypomnijmy, że Dragon Ball Super zakończył się w marcu 2018 roku, po 131 odcinkach. Manga wciąż jest wydawana, zatem materiałów do kolejnych adaptacji nie zabraknie.

ŹródłoComingsoon
GrafikaComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu