„Teen Wolf” powróci?

Teen Wolf to jeden z tych seriali młodzieżowych, o których mówi się nawet po jego zakończeniu. Fani produkcji tęsknią za bohaterami obrazu, ich niecodziennymi przygodami i nowymi pomysłami twórców. Wprawdzie nie każda idea była odpowiednio przemyślana, ale jako guilty pleasure tytuł sprawdzał się wyśmienicie.

Jeśli myślicie, że opowieść odeszła do lamusa, mylicie się! Okazuje się bowiem, iż Paramnount+ ma dla widzów Teen Wolfa dobrą wiadomość. Powstanie film! Jeff Davis jest już na pokładzie projektu.

Nadchodzi nowe zagrożenie dla Beacon Hills. Bohaterowie znani z serialu, którzy rozpoczęli swoje dorosłe życie, kolejny raz będą musieli połączyć siły, by stawić czoła niebezpieczeństwu. Co albo kto tym razem zagraża ich miasteczku?

Premiera filmu ma się odbyć w 2022 roku.

Źródłohypable.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu