„Kena: Bridge of Spirits” – twórcy zamierzają rozwijać grę

Kena: Bridge of Spirits zadebiutowała i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków i graczy. Jednak to nie oznacza, że twórcy z Ember Lab zamierzają udać się na urlop.

Kena: Bridge of Spirits to gra dla jednego gracza od studia Ember Lab, której ukończenie ma zająć jeden weekend. Chociaż produkcja jest już dostępna, nie oznacza to, że prace nad nią się zakończyły. Już kilka dni po premierze deweloperzy udostępnili pierwszą aktualizację, która eliminuje błędy znalezione przez graczy, a ponadto w liście zmian można znaleźć zapowiedź kolejnej łatki.

Jednak na tym wsparcie tytułu się nie skończy. Otóż deweloperzy w wywiadzie dla IGN zdradzili swoje popremierowe plany, z których wynika, że za jakiś czas tryb fotograficzny doczeka się usprawnień na podstawie sugestii od graczy. Ponadto twórcy rozważają dodanie nowych pojedynków, a być może nawet stworzenie całego dodatku opartego o mechanikę walki w grze.

ŹródłoPSU.com
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu