Teaser „The Walking Dead” 11B – znamy datę premiery

AMC opublikowało pierwszy zwiastun drugiej części jedenastego już sezonu serialu The Walking Dead. Znamy datę premiery.

W drugiej części finałowego sezonu, wielu bohaterów walczy z piekłem pod atakiem Żniwiarzy, podczas gdy inni zmagają się z gniewem Matki Natury. Dla wszystkich świat dosłownie rozpada się wokół nich. W międzyczasie życie w społeczności nie jest tak sielankowe, jak mogłoby się wydawać. Niektórzy odzyskają nadzieję, inni przekroczą linię, za którą nie ma odwrotu. Tylko jedna prawda pozostaje niezmienna: życie wisi na włosku, a każda decyzja może drastycznie zmienić przyszłość, szansę na przetrwanie i stan społeczności.

Sezon 11 The Walking Dead liczy 24 odcinki i został podzielony na trzy części po osiem epizodów. Finałowe dwie mają ukazać się w 2022 roku, a konkretnie: pierwsza – 20 lutego 2022.

Obecnie w obsadzie są między innymi Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Cailey Fleming, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Khary Payton i Jeffrey Dean Morgan.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu