„Klub opiekunek” – pierwsze minuty 2. sezonu

Jeszcze przed premierą drugiego sezonu Klubu opiekunek na Netflixie, opublikowano ośmiominutowy klip z fragmentem odcinka.

Serial Klub opiekunek oparto na bestsellerowej książce Ann M. Martin. Fabuła opowieści skupia się na przyjaźni i przygodach Kristy Thomas, Mary-Anne Spier, Claudii Kishi, Stacey McGill i Dawn Schafer – nastolatek, które zaczynają pracować jako opiekunki do dzieci w Stoneybrook.

W drugiej serii ich klub się powiększa, główne bohaterki powitają Mallory Pike i Jessi Ramsey w swoich szeregach. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza więcej pracy, nowe związki, osobiste podróże i ważne, życiowe lekcje. Jednak nawet wtedy klub jest zawsze dla wszystkich, na każdym etapie podróży.

W obsadzie są Sophia Grace, Malia Baker, Momona Tamada, Stacey McGill oraz Kyndra Sanchez, która zastąpi Xochitl Gomez jako Dawn.

Klub opiekunek wróci z nową serią już w najbliższy poniedziałek.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu