Tam i z powrotem: “NieR Replicant ver. 1.22474487139…” – zwiastun i data premiery.

NieR Replicant ver.1.22474487139… to nowoczesna powtórka klasycznej gry RPG z 2010 roku z zaktualizowaną grafiką, nowymi ilustracjami postaci autorstwa Akihiko Yoshida – projektanta postaci z Nier: Automata, a nawet nowo nagraną ścieżką dźwiękową kompozytora Keiichi Okabe.

Square Enix na targach Tokyo Game Show 2020 zapowiedziało, że premiera gry odbędzie się 23 kwietnia 2021 roku na wszystkie dostępne wtedy platformy. Ujawniono również trailer nadchodzącego remasteru:

Ciekawostka: w Japonii ukazały się dwie wersje. Właściciele Xbox 360 mogli zagrać w NieR Gestalt, w którym pojawił się starszy NieR, z Yonah jako jego córką. Użytkownicy PlayStation 3 natomiast otrzymali NieR RepliCant, w którym główny bohater był młodszy, a Yonah była jego siostrą.

Na Zachodzie wydany został jedynie NieR Gestalt (nazwanym po prostu NIER). Chociaż nie był to bestseller, szybko zyskał sympatię dzięki swojej uduchowionej historii i emocjonującej ścieżce dźwiękowej.

Poniżej możecie też zobaczyć skrawek gameplayu:

Źródłonota prasowa
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu