„Słodkie kłamstewka” – powstanie reboot. Zobaczcie teaser

Słynny serial Słodkie kłamstewka doczeka się rebootu. Nowa produkcja ma trafić na jedną z znanych platform streamingowych.

Serię zamówiło HBO Max, a będzie ona nosić tytuł Pretty Little Liars: Original Sin. Zajmie się nią producent i scenarzysta Roberto Aguirre-Sacasa oraz współproducentka wykonawcza i również scenarzystka – Lindsay Calhoon Bring. Oboje wcześniej pracowali przy netflixowym Chilling Adventures of Sabrina, natomiast Aguirre-Sacasę możemy także kojarzyć z udziału w tworzeniu Riverdale.

Dwadzieścia lat temu seria tragicznych wydarzeń wstrząsnęła miasteczkiem Millwood. Teraz grupa nastolatek jest dręczona przez tajemniczego napastnika i zostaje zmuszona do zapłacenia zarówno za tajemne grzechy swoich rodziców, popełnione ponad dwie dekady temu, jak i swoje. W Pretty Little Liars: Original Sin znajdziemy się kilometry od Rosewood, ale wciąż w uniwersum Słodkich kłamstewek – w nowym mieście, z nowym pokoleniem kłamczuchów.

Jak mówi Aguirre-Sacasa, skłania się on w kierunku horroru pełnego napięcia, jednocześnie mając nadzieję, że uda mu się uchwycić i uhonorować to, co fani kochali w oryginale.

Nie podano jeszcze daty premiery rebootu.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu