Światowa premiera „Sekiro: Shadows Die Twice”

0
Gracze na całym świecie wyruszą na niezapomnianą podróż, podczas której śmierć stanie się zarówno ich wrogiem, jak i sojusznikiem – wszystko to dzięki długo wyczekiwanej grze wideo Sekiro: Shadows Die Twice. Produkcja wyreżyserowana przez Hidetakę Miyazaki z FromSoftware (Dark Souls oraz Bloodborne) właśnie dziś ma swoją premierę. 

Sekiro: Shadows Die Twice to epicka przygoda wprowadzająca graczy w piękny, mroczny świat pełen brutalnych wrogów, intensywnych pojedynków na miecze oraz wciągającej wertykalnej eksploracji! Gra jest już dostępna na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, rodzinę urządzeń Xbox One od Microsoft, włącznie z Xbox One X, oraz PC poprzez Steam.

Gracze odkryją w Sekiro: Shadows Die Twice zupełnie nowy rodzaj rozgrywki, przyjmując rolę „jednorękiego wilka”. Jako jedyny protagonista gry, wilk jest zobligowany do służenia i bronienia z użyciem swojego świeżo nabytego sztucznego ramienia shinobi, aby odzyskać honor, uratować swego mistrza znanego jako Dziedzic Niebios oraz zemścić się na swoim wrogu za wszelką cenę. Sekiro: Shadows Die Twice oferuję eksplorację opartą o nagrody, podczas której gracze znajdują nowe przedmioty, poznają nowe postaci, natykają się na ukryte wyzwania i zdobywają więcej wiedzy o bogatym tle fabularnym świata gry – wszystko to w szczegółowo oddanym świecie pełnym pięknych widoków, unikalnej broni i wrogów o ponadludzkiej mocy.

[perfectpullquote align=”full” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”#cc2854″ class=””
size=”18″]Sekiro: Shadows Die Twice to gra osadzona w czasach japońskiej ery Sengoku, która przedstawia ogromną bitwę, do której staje samotny, jednoręki shinobi. Zniszczone i umierające krajobrazy połączone z paletą intensywnych kolorów tworzą świat gry wierny stylowi FromSoftware, w którym gracz jest zawsze o krok od śmierci. Mamy nadzieję, że zarówno nowi, jak i starzy fani zachwycą się wędrówką naszego shinobi, bogatą w intensywne i dynamiczne walki [/perfectpullquote]

– powiedział Hidetaka Miyazaki, prezydent FromSoftware i reżyser Sekiro: Shadows Die Twice.

Wydane przez Activision, spółkę zależną Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), Sekiro: Shadows Die Twice jest wierne dziedzictwu pełnej wyzwań, lecz wynagradzającej rozgrywki gier FromSoftware i oferuje unikalny styl walki oparty o cierpliwość, umiejętności i kreatywność. Gracze nauczą się czerpać korzyść z systemu postaw, który skupia się na odbijaniu ataków przy byciu jednocześnie defensywnym i agresywnym. Wskrzeszanie postaci daje możliwość taktycznej ucieczki lub oszukania wrogów, by przejść do kontrofensywy. Sztuczne ramię shinobi, które można wyposażyć w szereg różnych dodatków, takich jak lina z hakiem, obracany topór czy wyrzutnię płomieni, nadaje rozgrywce zupełnie nowy wymiar, pozwalając graczom wykorzystać słabości wrogów.


Źródło: Informacja prasowa
Grafika: Sekirothegame.com