Serial „Supernatural” zakończy się na 15. sezonie

3
Na naszych oczach kończy się pewna epoka w serialach telewizyjnych. Otóż stacja The CW ogłosiła, że 15. sezon Supernatural będzie finałowym.

Supernatural opowiada o dwóch braciach, Samie i Deanie Winchester, którzy polują na demony, duchy i inne potwory. Produkcja doczekała się 14. sezonów i pozostaje jednym z najdłużej emitowanych seriali The CW.

Wszystko co dobre, musi się skończyć. Wspomniana stacja ogłosiła, że 15. sezon, który zostanie wyemitowany na jesień tego roku, będzie finałowym. Wiadomość przekazali główni aktorzy Jensen Ackles (Dean), Jared Padalecki (Sam) i Misha Collins (Castiel).

15. sezon będzie liczył 20 odcinków.


Źródło: Hollywood Reporter
Grafika: Mashable

3 komentarzy

  1. Taa … epoka malo powiedziane Mag konczy sie najlepsza rzecz we wrzechswiecie najlepszy serial wszechczasow . Alez szkoda wielka ino ze w takim momencie jak juz mieli taka wene tworcza jak final 14 sezonu ,ze az zal konczyc . Jakby robili takie sezony,odcinki poszczegolne jak final 14 sezonu to ten serial bylby chyba no niewiem najlepszym serialem amerykaskim wszechczasow . No ale coz producenci przy okraglym stole woleli zakonczyc ten mega dochodowy serial,wiem ze wszytko sie kiedys konczy i nic nie mozna wiecznie przeciagac ale ten serial jest naprawde wyjatkowy i chociaz mogli go przedluzyc no nie wiem do np 20 sezonu,majac taka wene i pomysly na poszczegolne odcinki i sezony mysle zeby dociagli do 20 sezonu spokojnie a tu… KLAPA, KONIEC,FINITO,GOODBYE. Sam Dean Zegnajcie, kocham was .

  2. No way!!! to jakies zarty chyba . juz tera mialby sie skonczyc 1 z lepszych i najduzej trwajacych seriali amerykskiej stacji . Nierozumiem ino czemu producent robi z dupy gebe przeciez sami kiedys oglaszali ze serial Supernatural bedzie tak dlugo traw jak tylko widzowie beda tego chcieli i aktorzy a nie sadze zeby serial stracil na oglodalnosci przeciez maja 1 z lepszyc rankingow ogladalnosi sa chyba na 3 miejscu albo 2,wiec nie wiem co im do tego pustego lba odbilo .Ale co poradzic ,ino wielka wielka szkoda tylko dla wszytkich fanow tego serialu . Sam, Dean jestem z wami ,trzymajcie sie.

  3. Nie! Choć z jednej strony cieszę się, że będzie 15 sezon i rozumiem, że wszystko kiedyś musi się skończyć… I tak jest wielki żal. Kończy się epoka…

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.