„Space Force″ ma szansę na ponowny start?

29 Maja 2020 roku mogliśmy obserwować jak na Netflixie wylądowała nowa produkcja, której twórcami byli ojcowie kultowego The Office. Mimo że Space Force nie odniosło powalającego sukcesu to najnowsze doniesienia dają nadzieję na zmianę tego stanu rzeczy.

 

Jak donosi The Hollywood Reporter, następują pewne zmiany, które mogą zapewnić lepszy start kolejnemu sezonowi. Do Grega Danielsa, twórcy, chociażby wspomnianego The Office oraz Parks and Recreation dołączy Norm Hiscock scenarzysta Brooklyn 9-9. Do ekipy scenarzystów dołączył również jeden z aktorów,  Jimmy O. Yang wcielający się w rolę doktora Chana. Nieco niepokojąca może okazać się informacja o tym, że produkcja przenosi się z Los Angeles do Vancouver. Taki ruch jest tłumaczony przez twórców chęcią obniżenia kosztów produkcji.

Pierwszy sezon Space Force nie został przyjęty zbyt dobrze. Zarówno fani, jak i krytycy poczuli się nieco rozczarowani, chociaż sam byłem oczarowany i wierzę, że tak samo, jak pierwszy sezon The Office znacząco różnił się od następnych, tak i kolejne odsłony Space Force będą coraz lepsze. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki i wyczekiwać informacji o kolejnym sezonie.

Dawid Szczęsny
Dawid Szczęsny
Jedyne, co wie to to, że nic nie wie, a im więcej wie o czymkolwiek, tym bardziej utwierdza się w fakcie, że nie wie nic o niczym. Humanista, przynajmniej według dobranych rozszerzeń. Mól książkowy i gracz komputerowy, miłośnik kultury i popkultury. Okazjonalny muzyk i poeta.

Popularne w tym tygodniu