Sophie Turner w roli Boya George’a w nowym filmie biograficznym?

0
Znana z ról z X-Men oraz Grze o Tron aktorka Sophie Turner chciałaby zagrać słynnego piosenkarza, Boya George’a. Ale co na to sam zainteresowany?

Już wcześniej fani wskazywali podobieństwo Turner do wokalisty i te opinie wcale nie miały na celu urażenia aktorki, muzyk od zawsze prezentował androgeniczny imidż.

Nie da się również ukryć, iż ostatnio zaczęła się moda na filmy biograficzne o znanych piosenkarzach. Powstały już produkcje opowiadające historię Queen czy Eltona Johna, a teraz w przygotowaniu jest również obraz o wspomnianym Boyu George’u.

Podczas wywiadu muzyk został zapytany o to, kogo najchętniej widziałby jako odtwórcę jego samego.

Jedną z najciekawszych sugestii była Sophie Turner. Ludzie powiedzą ‘ona nie może cię zagrać, jest kobietą’. Ale w wieku 17 lat byłbym zachwycony, gdym mógł być nią.

Z kolei aktorka odpowiedziała na te rewelacje na Twitterze:

Wpis jasno sugeruje zainteresowanie Turner tą rolą. Oczywiście pojawiły się już głosy sprzeciwu – dziennikarz Piers Morgan w Good Morning Britain zarzucił, że aktorka nie będzie w stanie zagrać scen seksu w jako Boy George, ze względu na swoją płeć.

Kto ostatecznie wcieli się w słynnego piosenkarza – jeszcze nie wiemy. Być może kandydatura Turner zostanie wzięta pod uwagę.