Shawn Ashmore w 2 sezonie „the Boys”

Shawn Ashmore zatęsknił za władaniem nad żywiołami. Iceman z filmowej wersji X-menów tym razem zamiast lodem, będzie miał władzę nad ogniem w drugim sezonie serialu The Boys jako Lamplighter. 

The Boys wraca na Amazon Prime już na początku września, a my cały czas częstowani jesteśmy kolejnymi informacjami na temat nowego sezonu. Ta satyryczna czarna komedia o mało bohaterskich superbohaterach będąca ekranizacją serii komiksów o tym samym tytule zdobyła rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością oczekują nowych odcinków.

W drugim sezonie poznamy kilka nowych postaci. W tym Lamplightera. Jest to jeden z członków Siódemki wspomniany jedynie w poprzednim sezonie. Według oficjalnych źródeł przeszedł na emeryturę, dzięki czemu właśnie Starlight mogła dołączyć to zespołu. Jednak jak było w rzeczywistości?

Lamplighter ma moc pirokinezy, jego stałym atrybutem jest długa laska zakończona latarnią, której płomienie służą mu jako broń. Malloy w jednym z odcinków wspomina o tym, iż za pomocą tej właśnie latarni spalił swoją rodzinę, a konkretnie swoje wnuki. Można się więc spodziewać, iż nie będzie to zbyt pozytywny charakter. To również jego postać była powodem pierwszego rozpadu grupy The Boys osiem lat przed wydarzeniami z serialu. Jego ponowne pojawienie się może więc wywołać w członkach pierwotnej ekipy sporo skrajnych emocji.

Póki co nie są znane losy Lamplightera. Fakt, iż się pojawi został potwierdzony jedynie zdjęciem. Nie znamy jego kontekstu. Widać na nim jedynie postać graną przez Shawna stojąca w siedzibie Siódemki z zapalniczką w ręku. Jednak co tam robi? Jaki jest jego cel? Jaka odegra rolę w tej historii? Tego najprawdopodobniej dowiemy się dopiero we wrześniu.

Pierwsze trzy odcinki będą dostępne na Amazon Prime już 4 września, a kolejne udostępniane będą w każdy piątek.

Shawn Ashmore w 2 sezonie „the Boys"

Źródłoew.com/
Grafikaew.com/
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu