Serial wojenny „Valley of Tears” od HBO ze zwiastunem

HBO Max wypuściło oficjalny zwiastun serialu Valley of Tears, który swoją premierę będzie miał jeszcze w tym miesiącu.

Produkcja została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami z 1973 roku, a konkretnie – wojny Yom Kippur w Izraelu. Fabuła opowie o losach młodych żołnierzy, wrzuconych w wir wojny, której, jak się później okazuje, można było uniknąć. Seria skupi się na uniwersalizmie heroizmu i poświęcenia, przedstawiając kilka historii: sławnej gwiazdy telewizji, poszukującej syna, dopiero co wciągniętego do wojska żołnierza, dowódcy i jego nowego przyjaciela – analityka wywiadu, członka załogi czołgu, reprezentującego ruch społecznej sprawiedliwości izraelskich Czarnych Panter, oraz oficerki, sprzeciwiającej się bezpośrednim rozkazom i odmawiającej opuszczenia pola walki.

Serial nakręcono dokładnie w tym samym miejscu, co rozgrywała się wojna w 1973 roku. Co więcej, oryginalny język produkcji to hebrajski. Obraz będzie dostępny po angielsku, ale w wersji dubbingowanej.

W obsadzie są Lior Ashkenazi, Aviv Alush, Lee Biran, Shahar Taboch, Joy Rieger, Ofer Hayoun, Imri Biton i Maor Schwitzer.

Valley of Tears liczy dziesięć odcinków, a jego premierę zaplanowano na 12 listopada na HBO Max.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu