Isabelle Fuhrman ponownie w thrillerze „Sierota”

Jak donoszą źródła, wcielająca się w Esther aktorka Isabelle Fuhrman ponownie pojawi się w tej roli w prequelu thrillera Sierota.

Dołączy do niej nominowana do Złotego Globu Julia Stiles (Dexter). Reżyserią Orphan: First Kill zajmuje się William Brent Bell, który już pracuje nad zdjęciami w Winnipeg. Jeśli zaś chodzi o samą Fuhrman, twórcy prequela chcą się postarać, żeby przywrócić jej postać – między innymi poprzez odpowiednią perspektywę kadrów oraz zatrudnienie światowej sławy makijażystów.

Produkcja ma pokazywać historię Leeny Klammer, która ucieka z estońskiej placówki dla umysłowo chorych i udaje się do Ameryki, udając zaginioną córkę bogatej rodziny. Jednak jej nowe życie jako „Esther” niespodziewanie się zmienia, a bohaterka zwraca się przeciwko matce, która chce chronić swoją rodzinę za wszelką cenę.

Przypomnijmy, że oryginalna Sierota pojawiła się w 2009 i opowiadała o małżeństwie (w tych rolach Vera Farmiga i Peter Sarsgaard), które po stracie dziecka adoptuje dziewięcioletnią dziewczynkę. Okazuje się ona wcale nie taka niewinna, jaka się wydawała.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu