Willy’s Wonderland” – Nicolas Cage kontra nawiedzony zabawki

Screen Media Films wypuściło właśnie pierwszy zwiastun nadchodzącego horroru Willy’s Wonderland. W głównej roli zobaczymy Nicolasa Cage’a, który będzie musiał zmierzyć się z krwiożerczymi pluszakami opętanymi przez diabła.

Produkcja w reżyserii Kevina Lewisa opowie o spokojnym włóczędze (byłym narkomanie), który niedawno rozpoczął pracę w ponownie otwartym parku rozrywki: Willy’s Wonderland. Nudna praca przeradza się jednak w prawdziwą walkę o przetrwanie, gdy któregoś wieczoru okazuje się, że zabawki zostają opętane przez demony i są żądne rozlewu krwi.

W produkcji, oprócz Nicolasa Cage’a w głównej roli, zobaczymy także: Beth Grant, Caylee Cowant, Granta Cramera i Emily Tostę. Film ma zadebiutować w kinach i na VOD w 2021 roku.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu