Serial „Chucky” z datą premiery + nowy teaser

Wszyscy fani przerażającej laleczki – strzeżcie się. Wiemy już, kiedy możecie zacząć się trząść ze strachu, bowiem Chucky wraca na ekrany, w formie serialu, jeszcze w tym roku.

Główny bohater produkcji to czternastoletni gej, dręczony przez innych i zagubiony po niedawnej śmierci swojej mamy. Chłopak jest artystą tworzącym rzeźby z części lalek. Pewnego dnia natrafia on na wyprzedaż garażową, gdzie dostrzega laleczkę Chucky. Bohater kupuje ją i jak się potem okazuje – otrzymuje zdecydowanie więcej niż chciał…

Serial Chucky będzie osadzony w idyllicznym amerykańskim miasteczku, które ogarnia chaos, gdy dochodzi do serii przerażających morderstw i groźby demaskacji hipokryzji i sekretów mieszkańców. W tym samym czasie tytułowa laleczka zmierzy się również z własnymi wrogami z przeszłości, grożącymi ujawnieniem prawdy stojącej za zabójstwami i origin story niegdyś niewinnego dziecka, które zmieniło się w demonicznego mordercę.

Premierę Chucky zaplanowano na 12 października na SYFY.

ŹródłoComingsoon
GrafikaTwitter
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu