Sequel filmu „Jestem Legendą” nadchodzi!

W filmie wystąpi Will Smith! 

Variety mówi, że trwają prace nad sequelem Jestem legendą, w którym wystąpią nominowany do Oscara Will Smith (Król Richard) i nominowany do nagrody Emmy Michael B. Jordan (Czarna Pantera), którzy mają zagrać główną rolę i wyprodukować film dla zdobywcy Oscara Akivy Goldsmana dla Warner Bros. A Beautiful Mind), który zaadaptował produkcję z 2007 roku z powieści Richarda Mathesona z 1954 roku, napisze scenariusz do kontynuacji.

Smith opublikował niedawno teaserowe zdjęcie nawiązujące do nowego projektu, oznaczające Jordana w poście, które możecie sprawdzić poniżej:

Goldsman wyprodukuje również projekt wraz z Gregiem Lassansem za pośrednictwem Weed Road Pictures. Szczegóły fabuły kontynuacji są obecnie ukrywane. Reżyser nie jest jeszcze dołączony do filmu (poprzez Ostateczny termin).

Jordan i Elizabeth Raposo będą produkować za pośrednictwem swojej firmy Outlier Society, a Jon Mone, współprezes i szef Motion Pictures w Smith and Westbrook Studios będzie również producentem. Ryan Shimazaki będzie nadzorował projekt w imieniu Westbrook Studios. Producentem wykonawczym będzie James Lassiter.

Akcja Jestem Legendą toczy się wiele lat po tym, jak plaga zabija większość ludzkości i przekształca resztę w potwory. Jedyny ocalały — odporny na wirusa — w Nowym Jorku walczy o znalezienie lekarstwa.

W filmie wyreżyserowanym przez Francisa Lawrence’a wystąpili także Alice Braga, Charlie Tahan i Dash Mihok. Film zarobił ponad 585 milionów dolarów na całym świecie.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu