„Secret Invasion” nadejdzie już w czerwcu

Marvel opublikował zwiastun i plakat swojej nadchodzącej serii Secret Invasion wyjawiając przy tym datę premiery serialu.

Najnowsza produkcja Marvela, seria szpiegowska Secret Invasion, zadebiutuje 21 czerwca, a odcinki będą emitowane co tydzień na Disney+. Z tego, co możemy wyczytać w strzeszczeniu Secret Invasion osadzone jest w czasach współczesnych MCU. Nick Fury dowiaduje się o tajnej inwazji zmiennokształtnych Skrullów na Ziemię. Fury tworzy wraz z Everettem Rossem, Marii Hill i Talosem, Skullem który ułożył sobie życie na Ziemi, grupę sprzymierzeńców ścigających się z czasem, aby udaremnić nieuchronną inwazję Skrulli i upadek ludzkości.

.

W obsadzie Secret Invasion pojawią się Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Cobie Smulders, Martin Freeman, Kingsley Ben-Adir, Charlayne Woodard, Killian Scott, Samuel Adewunmi, Dermot Mulroney, Christopher McDonald, Katie Finneran, Emilia Clarke i Olivia Colman oraz Don Cheadle .

Ali Selim reżyseruje serial i wraz z Kevinem Feige, Jonathanem Schwartzem, Louisem D’Esposito, Victorią Alonso, Bradem Winderbaumem, Samuelem L. Jacksonem, Ali Selimem, Jennifer L. Booth, Allana Williams i Brant Englestein, Brianem Tuckerem i Kylem Bradstreetem tworzą potężną grupę producentów wykonawczych. Bradstreet jest także głównym scenarzystą serialu.

„Secret Invasion” nadejdzie już w czerwcu

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu