SDCC 2020: Kilka informacji o produkcji „Star Trek: Prodigy”

Nickelodeon ma niezłą niespodziankę dla swoich widzów na nadchodzący 2021 rok. Właśnie przedstawiono pełen tytuł produkcji z uniwersum Star Treka oraz jego logo.

Po pierwsze, ze serial będą odpowiadać Dan i Kevin Hagemanowie. Tytuł obrazu to Star Trek: Prodigy, a jej logo znajdziecie poniżej. Produkcja opowiada o przygodach grupy nastolatków, którzy pewnego dnia odkrywają statek kosmiczny Gwiezdnej Floty.

Tym razem będzie to więc produkcja dla młodszych widzów, jednak animację mogą zachwycać się również starsi miłośnicy serii Star Trek. To jak, obejrzycie ją?

Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

1 komentarz

  1. Moim zdaniem już ta część o tym że grupa nastolatków znajduje sobie statek floty, strasznie mi brzmi infantylnie, tzn. widać że na siłę jest to robione dla młodszych widzów. Jedynym ratunkiem od tego by to jakoś wyglądało jest chyba to, aby po znalezieniu tego statku, były różne flashbacki jak ten statek się tam znalazł i kim była załoga oraz kapitan, na taki scenariusz jestem gotowy to oglądać, a tak to tylko zostaje nam czekać, Trzymam kciuki i mam nadzieję że coś z tego wyjdzie ^^

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu