Nowe osoby w obsadzie „Mrocznych materii”

Ta seria Phillipa Pullmana doczekała się najpierw ekranizacji filmowej (pierwsza część cyklu), a niedawno na HBO mogliśmy zobaczyć tę serialową. O ile adaptacja, która trafiła na duży ekran, szybko została zapomniana i nie powstała jej kontynuacja, tak telewizyjne show ma się lepiej.

Wiadomo już, że powstanie druga odsłona produkcji. Dziś, przed panelem na San Diego Comic Conie, ogłoszono, kogo zobaczymy w kontynuacji Mrocznych materii.

W serialu pojawi się Terence Stamp(zagra Giacomo Paradisiego – właściciela Magicznego Noża ), Jade Anouka (zagra Ruta Skadi – królową czarownic) i Simone Kirby (zagra doktor Mary Malone – szefową zespołu badawczego Mrocznych materii na Oxfordzie).

Główną bohaterką opowieści dalej jest Lyra (w tej roli Dafne Keen). W serialu zobaczymy także Ruth Wilson, Ariyona Bakare’a, Amira Wilsona, Andrew Scotta i Lina-Manuela Mirandę.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu