Ruszyła kampania gry „Eter”

Dziś na platformie crowdfundingowej Wspieram.to ruszyła kampania na wydanie gry karcianej Eter od wydawnictwa Smart Flamingo.
OPIS GRY

W starożytnych czasach w ramach wielkiego turnieju do walki stawali magowie władający każdym z czterech podstawowych żywiołów. Zwycięzca ustanawiał dominację na kolejny rok, zaś w wyniku starć żywiołów powstawał ETER niezbędny do istnienia Świata Nadksiężycowego – miejsca narodzin i regeneracji magów.

Gracze w oparciu o symetryczne zestawy kart walki toczą pojedynek tworząc pole gry w trakcie rozgrywki. W zależności od trybu walki, poza samymi kartami mają do dyspozycji zdolność wybranego maga, bądź mogą korzystać z mocy czterech żywiołów.

Eter to gra taktyczna, logiczna pojedynkowa dla dwóch graczy autorstwa Radosława Ignatowa. Ilustracje przygotował Dawid Wiącek. Posiada cztery różne tryby walki, w tym jeden turniejowy.

Wspierać projekt możecie na stronie kampanii tutaj.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu