Reportaże o Tedzie Bundym – od Wydawnictwa Bez Fikcji

0
Jeśli fascynuje was historia jednego z najbardziej brutalnych morderców, Wydawnictwo Bez Fikcji ma dla was coś w sam raz. Ostatni żywy świadek oraz Rozmowy z mordercą już w sprzedaży. 

Reportaże o Tedzie Bundym – od Wydawnictwa Bez FikcjiTa książka stała się inspiracją dla najbardziej sensacyjnego serialu dokumentalnego stacji Netflix w 2019 roku.

Największy seryjny morderca w historii przedstawia swoją wersję wydarzeń.

Ted Bundy. Rozmowy z mordercą zawiera w sobie treść wywiadu przeprowadzonego z samym Tedem Bundym. Nagrania z celi śmierci trwają sto pięćdziesiąt godzin. Wywiad został przeprowadzony przed egzekucją Bundy’ego, który został stracony na krześle elektrycznym na Florydzie.

Szokujące wyznania Bundy’ego, którymi podzielił się z dziennikarzami Stephenem G. Michaudem i Hugh Aynesworthem, odkrywają przerażający i wynaturzony umysł najbardziej znanego seryjnego mordercy.

Największy seryjny morderca w historii przedstawia swoją wersję wydarzeń.

Był sadystycznym mordercą.

Był mistrzem manipulacji.

Ofiarami jego makabrycznych zbrodni padło przynajmniej trzydzieści niewinnych młodych kobiet.

Oczekując na egzekucję na krześle elektrycznym, najbardziej osławiony seryjny morderca Ameryki w końcu zabrał głos… i zapewnił nam przerażający wgląd w swój wynaturzony umysł.

Oto spowiedź Teda Bundy’ego.

Ta książka stała się inspiracją dla najbardziej sensacyjnego serialu dokumentalnego stacji Netflix w 2019 roku.

Aby w pełni zrozumieć rozmowy z Tedem Bundym i poznać jego wypaczony umysł wydawnictwo poleca w pierwszej kolejności lekturę reportażu Ostatni żywy świadek, który jest wprowadzeniem do świata zbrodni Teda Bundy’ego.