Reboot z serii „Resident Evil” – w końcu znamy oficjalny tytuł filmu

Sony Pictures i Screen Gems ogłosiły tytuł nadchodzącego rebootu, który oficjalnie będzie nosił tytuł Resident Evil: Welcome to Raccoon City! Film, w którym wystąpią Kaya Scodelario i Robbie Amell, będzie adaptacją dwóch pierwszych gier z serii Resident Evil.

Tytułowe miasto to miejsce, w którym rozpoczyna się akcja Resident Evil. To tam, w tajnym laboratorium korporacji Umbrella zostaje opracowywany śmiertelny wirus, który wymyka się spod kontroli. Wszyscy zarażeni zamieniają się w krwiożercze zombie. Rozpoczyna się walka o przeżycie.

W produkcji wystąpią: Kaya Scodelario jako Claire Redfield, Hannah John-Kamen jako Jill Valentine, Robbie Amell jako Chris Redfield, Tom Hopper jako Albert Wesker, Avan Jogia jako Leon S. Kennedy.

Reboot ma zadebiutować 3 września tego roku, czyli po pięciu latach od zakończenia przez studio przebojowej serii filmów z Millą Jovovich w rolach głównych. Warto wspomnieć, że filmy z grupy Resident Evil, zarobiły do tej pory 1,2 miliarda dolarów na całym świecie, co czyni je najlepiej zarabiającą serią opartą na grach wideo.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu