„Batwoman” sezon 2 – w roli Kate Kane nowa aktorka!

TVLine ujawniło, że postać Kate Kane grana przez Ruby Rose została oficjalnie zmieniona, a rolę przejmie Wallis Day, która zadebiutuje w drugim sezonie Batwoman. Niestety, na obecny moment nie wiadomo, jak powrót tej bohaterki zostanie wytłumaczony fabularnie. 

Wiadomo już, że w drugim sezonie pojawią się również nowi członkowie obsady: Shivani Ghai jako Safiyah, Leah Gibson jako The Whisper, Nathan Owens jako Ocean oraz Alex Morf jako Victor Zsasz, a także wprowadzony zostanie czarny charakter DC – Black Mask.

Serial Batwoman, oparty na postaciach z DC, powstał przy współpracy Berlanti Productions i Warner Bros. Television. Producentami wykonawczymi zostali: Greg Berlanti, Caroline Dries, Geoff Johns i Sarah Schechter.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu