Quintessa Swindell dołącza do obsady „Black Adama”

Po miesiącach krążących plotek, że postać Cyclone zadebiutuje w filmie  DC Extended Universe produkowanym przez Dwayne’a Johnsona, The Rock potwierdził na Twitterze, że w Black Adam pojawi się Cyclone, a wcieli się w nią gwiazda Trinkets, Quintessa Swindell.

Na imprezie DC Fandome w zeszłym miesiącu, ujawniono, że w filmie pojawią się również Hawkman oraz Doctor Fate, aby stworzyć Justice Society of America, jednocześnie poinformowano, że Hawkgirl przez jakiś czas będzie nieobecna.

Film, nad którym prace trwają już od ponad dziesięciu lat powstaje na podstawie postaci DC Comics stworzonej przez Otto Binder i C.C. Beck, Black Adam wyreżyserowany zostanie przez Jaume Collet-Serra (The Shallows) z Johnsonem w roli tytułowego antybohatera na bazie scenariusza Adama Sztykiela. Noah Centineo zagra w filmie Atom Smashera. Produkcja będzie drugim wspólnym dziełem Colleta-Serry i Johnsona, którzy pracowali wspólnie nad nadchodzącym filmem przygodowym Disneya Jungle Cruise.

 

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

1 komentarz

  1. GINGERcide jest faktem. Hollywood od kilku lat pozbywa się praktycznie każdej rudowłosej kobiety i wymienia ją na czarnoskórą. A to właśnie rude są PRAWDZIWĄ mniejszością, bo 1-2% populacji świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu