Warner Bros. przesuwa premiery filmów „Mortal Kombat” i „Tom i Jerry”

Po ogłoszeniu, że wszystkie filmy Warner Bros., które mają mieć premierę w 2021, zadebiutują na platformie HBO Max, studio przesunęło daty debiutów Mortal Kombat i Toma i Jerry’ego.

Oprócz tego, zmieniła się także data premiery Reminiscence – produkcji science fiction z Hugh Jackmanem w roli głównej. Z początku miała się ona ukazać 16 kwietnia, jednak obecnie wycofano się z tego terminu i nowa data debiutu nie jest jeszcze znana.

Jeśli zaś chodzi o Mortal Kombat, możemy się spodziewać jego dostępności na HBO Max i w IMAX już 16 kwietnia 2021 roku. Przypomnijmy, że film oparto na słynnej serii gier z gatunku bijatyki. W obsadzie są Joe Taslim jako Sub Zero, Ludi Lin jako Liu Kang, Jessica McNamee w roli Sonyi Blade, Josh Lawson wcielający się w Kano, Tadanobu Asano jako Raiden, Mehcad Brooks w roli Jaxa, Chin Han jako Shang Tsung, Hitoyuki Sanada jako Scorpion, Max Huang odgrywający Kung Lao oraz Sisi Stringer portretująca Mileenę. Produkcją obrazu zajęli się James Wan (Obecność, Aquaman) oraz Todd Garner.

Tom i Jerry natomiast zadebiutują na początku roku – 26 lutego – w kinach i na HBO Max. Fabuła ma śledzić losy Kayli (w tej roli Chloe Grace Moretz) – nowej pracownicy ekstrawaganckiego hotelu, która zatrudnia ulicznego kota, Toma, by pozbył się myszy o imieniu Jerry. Od powodzenia jego misji zależy też stabilność pracy kobiety. Oprócz Moretz, w filmie pojawią się Michael Peña, Rob Delaney, Colin Jost i Ken Jeong. Produkcja połączy część aktorską z animowanymi, a zarazem niemymi postaciami słynnego Toma i Jerry’ego.

GrafikaYT Dynasty
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu