Premiera „Resident Evil Village” – zwiastun premierowy

Od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Resident Evill Village – kontynuacja kultowej serii z gatunku survival horror. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One w angielskiej wersji językowej.

Resident Evil Village przenosi gracza do odległej, zimowej wioski pełnej przerażających stworzeń oraz tajemniczych mieszkańców, w której na każdym kroku będzie musiał walczyć o przetrwanie. Ten pełen akcji tytuł to ósma część wielokrotnie nagradzanej serii gier Resident Evil, która na całym świecie sprzedała się w ponad 107 milionach egzemplarzy i w tym roku obchodzi swoje 25-lecie.

Resident Evil Village to kontynuacja opowieści Ethana Wintersa, którą poznaliśmy w docenionym przez krytyków Resident Evil 7 Biohazard. Aby ocalić życie swojej córki, bohater będzie musiał zmierzyć się z wieloma potężnymi przeciwnikami stającymi ja jego drodze, takimi jak upiorna Lady Dimitrescu czy znany z poprzednich odsłon serii Chris Redfield. Oprócz intensywnej kampanii fabularnej i rozbudowanej rozgrywki, w Resident Evil Village powraca również uwielbiany przez fanów tryb gry – The Mercenaries. Zawiera on nowe funkcje, oferując graczom dodatkowe wyzwania i sposoby na zabawę w wiosce po ukończeniu głównego wątku fabularnego.

Autorski silnik RE Engine firmy Capcom został już wykorzystany do stworzenia wielu uznanych tytułów jak Resident Evil 7 Biohazard, Resident Evil 2, Resident Evil 3 i Devil May Cry 5. W połączeniu z technologią konsol nowej generacji pozwala on, w Resident Evil Village, zapewnić realistyczne i pełne grozy doznania z gry, które na długo zapadną w pamięć.

Z okazji 25. rocznicy powstania serii Resident Evil, osoby, które zakupią grę Resident Evil Village, otrzymają również dostęp do darmowej gry wieloosobowej Resident Evil Re:Verse, która ukaże się latem 2021 roku

Natalia Jóźwiak
Natalia Jóźwiak
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu