Premiera horroru „Ciche miejsce 2” ponownie opóźniona

Po tym, jak Sony Pictures i Disney dokonały poważnych zmian w swoich harmonogramach wydawniczych, Paramount Pictures poszedł w ich ślady. Mowa o długo oczekiwanym filmie w reżyserii Johna Krasinskiego Ciche miejsce 2, którego premiera została ponownie przesunięta. 

W filmie Ciche Miejsce 2, po śmiertelnych wydarzeniach z poprzedniej części, rodzina Abbottów (Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe) musi ponownie stawić czoła potworom ze świata zewnętrznego, kontynuując swoją walkę o przetrwanie w nieprzerwanej ciszy. Zmuszeni do wyruszenia w nieznane, szybko zdają sobie sprawę, że stworzenia polujące na dźwięk nie są jedynym zagrożeniem, które czai się poza piaszczystą ścieżką. Dostępne zwiastuny wskazują na obecność wielu retrospekcji, dzięki którym dowiemy się genezy zagadkowej globalnej katastrofy.

W początkowych planach produkcja ta miała debiutować w kinach już 20 marca 2020 roku, ale premiera została wstrzymana w połowie marca i Paramount wyznaczyło nową datę debiutu filmu na 4 września 2020 roku. Jednakże ze względu na to, że kina cały czas pozostawały zamknięte, wytwórnia opóźniła premierę na 21 kwietnia 2021 roku, by teraz znów wyznaczyć nowy termin na 17 września 2021 roku. Czy to koniec zmian? Miejmy nadzieję, że tak.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu