Powstanie serial o Conanie Barbarzyńcy

Tej postaci chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Oto on, wojownik, który żyje tylko jednym pragnieniem – dokonania zemsty na zabójcach jego ukochanych. Historia o tym bohaterze autorstwa Roberta E. Howarda to już klasyka, powstały również ekranizacje opowiadające o przygodach Conana. Teraz czeka nas kolejna.

Obecnie nie wiadomo, kto zagra tego wojownika, kiedy serial miałby się pojawić, w jakim okresie rozpoczną się prace nad jego realizacją. Nie podano także jeszcze, kto napisze scenariusz do produkcji oraz ją wyreżyseruje. Wiadomo jednak jedno – będzie ją można zobaczyć na Netflixie.

To właśnie twórcy tej platformy wraz z Conan Properties International połączą siły i stworzą nowy serial o Conanie Barbarzyńcy. Najbardziej znany z Conan w historii to Arnold Schwarzenegger. Czy nowy wybór okaże się lepszy? Pożyjemy zobaczymy.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu