Znaleziono Kamalę Khan

Disney nie poddaje się. W końcu skoro otworzył własną platformę z serialami i filmami, musi ją czymś zapełniać. A że superbohaterowie nadal dobrze się sprzedają, na dodatek jest ich tak wielu, nie można nie wykorzystać kolejnej okazji i nie stworzyć nowego obrazu opowiadającego o przygodach któregoś z nich.

Zobaczymy więc seriale o znanych nam już z kinowego uniwersum Marvela protagonistach – jak choćby Falconie i Zimowym Żołnierzu – ale pojawią się też nowe opowieści. Jedną z nich jest historia Mali Khan znanej jako Ms. Marvel. Ta młoda osóbka z supermocami dostanie własny serial na Disney+. Co więcej, właśnie obsadzono tę rolę.

Kamalą została właśnie Iman Vellani. To będzie jej aktorski debiut na ekranie, ale sami przyznajcie – czyż nie nadaje się idealnie do roli Ms. Marvel.

Obecnie nie wiadomo wiele więcej o produkcji. Czy to będzie dobry serial? Okaże się za jakiś czas.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu